SMS půjčka

Získejte rychle a snadno peníze přes smsku.

line decor
Půjčit si přes SMS menší peněžní částku je mnohem jednodušší a bezpečnější než se většina lidí domnívá. Samozřejmě to přináší i určitá rizika.
line decor
 
 
 
 

 
 
Jaké sebou nese půjčení peněz přes sms rizika?

Poplatek činící 25 % půjčované částky v kombinaci se splatností 15 dnů ve srovnání se standardními finančními produkty může působit až nehorázně, ale je potřeba doplnit, že klienty k půjčování peněz tímto způsobem nikdo nenutí. Nastane-li případ, že klient nesplatí půjčku v termínu, zaplatí ještě daleko více, než čekal.

SMS půjčka se tedy může skutečně prodražit, to když si zákazník pozorně nepřečte její podmínky a nezaplatí včas. Z půjčení tisícovky se pak za 40 dnů stanou tisícovky dvě.

Celých 20 % problémů se splácením půjček ve Finsku mají na svědomí právě SMS půjčky. Tento způsob půjčování peněz ve Finsku kvete, nabízí ho hned 40 společností, které často dluhy vymáhají soudní cestou. Celých 40 % uživatelů SMS půjček ve Finsku je ve věku do pětadvaceti let. Finy láká jednoduchý postup pro získání půjčky, splácením poplatků a úroků se zabývají až v druhé řadě.

 
 

 

peněžní půjčky přes sms zprávu
Půjčky přes SMS v současné době nabízí i několik firem v České republice. Stačí si jen vybrat z široké nabídky poskytovatelů. Náš web nabízí mnoho odkazů na tyto společnosti.