SMS půjčka

Získejte rychle a snadno peníze přes smsku.

line decor
Půjčit si přes SMS menší peněžní částku je mnohem jednodušší a bezpečnější než se většina lidí domnívá. Samozřejmě to přináší i určitá rizika.
line decor
 
 
 
 

 
 
Postup pro získání sms půjčky?

Získání půjčky již nemůže být jednodušší. Vyberte si firmu, která tuto službu nabízí. Většinu z nich naleznete na této stránce.

Dále již jen pošlete sms zprávu s požadovanou částkou uvedete jméno, adresu a čislo účtu kam mají přijít peníze a do deseti minut máte peníze na účtu a můžete si je z bankomatu vybrat.

Termín splacení půjčky je většinou 15 dní a za poskytnutí úvěru se účtuje manipulační poplatek ve výši 25%. Jestliže žadatel půjčku nesplácí následují velmi výrazné penále. SMS půjčka se tedy může skutečně prodražit, to když si zákazník pozorně nepřečte její podmínky a nezaplatí včas. Doporučuji proto důkladně pročíst podmínky půjčky, které jsou na stránkách poskytovatele.

 
 

 

peněžní půjčky přes sms zprávu
Půjčky přes SMS v současné době nabízí i několik firem v České republice. Stačí si jen vybrat z široké nabídky poskytovatelů. Náš web nabízí mnoho odkazů na tyto společnosti.