SMS půjčka

Získejte rychle a snadno peníze přes smsku.

line decor
Půjčit si přes SMS menší peněžní částku je mnohem jednodušší a bezpečnější než se většina lidí domnívá. Samozřejmě to přináší i určitá rizika.
line decor
 
 
 
 

 
 
Kde vznikly SMS půjčky?

SMS půjčky k nám přišly ze severní evropy.

Má s ní zkušenosti skoro každý desátý Estonec, hitem je i ve Finsku a Švédsku a pořídit si jí můžete i u nás. Zatímco na severu Evropy si takto půjčují hlavně mladí, v Česku jsou klienty ti, kterým nevystačí výplata.

V Estonsku se kolotoč kolem SMS půjček rozběhl před dvěma lety, od té doby se tento nový segment půjček rozrostl až neuvěřitelně. Estonci si napůjčovali obrovské množství peněz,, skoro každý desátý občan Estonska si už službu vyzkoušel. A to přesto, že si provozovatelé služeb účtují až tisíciprocentní roční úrok. Desetina zákazníků estonských společností, které SMS půjčky poskytují, má problém se splácením. Celkový objem peněz, který se v tomto oboru točí, dosáhl miliardy estonských korun (v přepočtu skoro dvou miliard Kč). Z problémů se splácením půjček v Estonsku se radují hlavně vymahačské firmy. Obvyklá suma, kterou si zákazníci SMS půjček dluží, se pohybuje v přepočtu okolo svou tisíc dolarů. Půjčili si ale daleko méně, většinu z dluhu činí úroky nebo poplatky. Je dokonce znám případ mladíka, který si vzal tolik SMS půjček, že nakonec přišel o rodinný dům.

 
 

 

peněžní půjčky přes sms zprávu
Půjčky přes SMS v současné době nabízí i několik firem v České republice. Stačí si jen vybrat z široké nabídky poskytovatelů. Náš web nabízí mnoho odkazů na tyto společnosti.